چاپ کتاب - انتشارات سخنوران -چاپ کتاب- تبدیل پایان نامه به کتاب-مراحل چاپ کتاب - انتشار کتاب - چاپ کتاب شما - هزیه ی چاپ کتاب - تبدیل پایان نامه به کتاب - چاپ مقاله ای اس ای و ای اس سی

—————————————-

فرآیند نگارش مقاله

ادرس جدید سایت دپارتمان چاپ کتاب

http://www.chapketab.ir/

فرآیند نگارش مقاله در موسسه ایران تحقیق به شرح زیر است:
۱تعیین موضوع: اولین گام نگارش مقاله (علمی پژوهشی، ISI,ISC, همایش) انتخاب موضوع می‌باشد. برای انجام این مرحله همکاران با استفاده از پایگاههای اینترنتی علمی، به جستجوی جدیدترین مقالات معتبر می‌پردزاند و سپس از داخل آنها به ایده اولیه پژوهش دست می‌یابند.
۲گردآوری اطلاعات: پس از انتخاب موضوع، جستجوی کاملی درباره ادبیات تحقیق مربوط به موضوع در پایگاههای علمی متعدد آغاز می‌شود.
۳همکاری در نگارش مقاله: پس از انجام جستجو در حیطه ادبیات تحقیق مربوط به موضوع، نگارش مقاله شروع می‌شود. در این مرحله، متقاضی نگارش مقاله در کنار همکار موسسه ایران تحقیق خواهد بود و در طی نگارش بازخوردها و راهنمایی‌های اساسی به متقاضی داده می‌شود.
۴ترجمه مقاله: بعد از نگارش مقاله و رفع ایرادات و پیشنهادهای نهایی، مقاله برای ترجمه، به مترجم ارسال می‌شود. این مرحله، مرحله دوم پذیرش یا چاپ مقاله می‌باشد.
۵رفع ایرادات ترجمه: بعد از اتمام کار ترجمه مقاله، برای رفع ایرادات نگارش وگرامری احتمالی، مقاله به دو نفر از همکاران ارسال می‌گردد که نظر نهایی خود را در باره کیفیت ترجمه انجام شده ارایه دهند.
۶ارسال مقاله برای اخذ پذیرش و چاپ: این مرحله یکی از اساسی‌ترین و مهترین مرحله نگارش،پذیرش و چاپ مقاله است. بدین صورت که در این مرحله انتخاب یک مجله نامعتبر یا جعلی می‌تواند تمامی زحمات صورت گرفته در مراحل قبل را از بین ببرد. بدین منظور همکاران ما در اولین قدم به معرفی چند مجله معتبر به متقاضی اقدام خواهند کرد. در گام بعدی، صحت اطلاعات ادعا شده برای هریک از مجلات معرفی شده به اثبات خواهد رسید و متقاضی این فرصت و زمان را خواهد داشت تا از اساتید و یا دانشگاه خود مجلات معرفی شده را استعلام نماید و در صورتی که مورد تایید آنها باشد، مقاله برای مجله انتخاب شده ارسال می‌گردد.
۷اخذ پذیرش مقاله و چاپ: از اولین روزی که مقاله برای مجله ارسال می‌گردد، همکاران ما با هیئت تحریریه مجله در ارتباط خواهند بود و برای تسریع فرآیند ارسال نامه پذیرش کوشش و اهتمام خواهند ورزید. لازم بذکر است، تمامی مسئولیت‌های فرآیند اخذ پذیرش و چاپ به عهده همکاران موسسه ایران تحقیق خواهد بود.
توصیه نهایی ما اینست که برای صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها، با همکاران گروه نگارش، پذیرش، و چاپ مقالات به گفتگو و اخذ مشاوره رایگان بپردازید. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با خدمات ما به بخش مقالات آی اس آی (ISI) و مقالات آی اس سی (ISC) و مقالات علمی پژوهشی مراجعه نمایید.

ادرس جدید سایت دپارتمان چاپ کتاب

http://www.chapketab.ir/

هرگونه سوال در زمینه چاپ کتاب، گرفتن مجوز چاپ کتاب، مراحل چاپ کتاب، هزینه ی چاپ، تبدیل پایان نامه به کتاب، چاپ در زمینه های علمی ادبی دینی هنری پزشکی مهندسی، تالیف و نوشتن پایان نامه و اکسپت مقالات ای اس ای (ISI) و ای اس سی (ISC)  و … را از ما بپرسید

شماره تماس:   وش۰۹۱۸۳۷۷۵۳۳۴

ایمیل: hoseinvash@yahoo.com
جیمیل: hoseinvash@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *