چاپ کتاب - انتشارات سخنوران -چاپ کتاب- تبدیل پایان نامه به کتاب-مراحل چاپ کتاب - انتشار کتاب - چاپ کتاب شما - هزیه ی چاپ کتاب - تبدیل پایان نامه به کتاب - چاپ مقاله ای اس ای و ای اس سی

—————————————-

شاخص JIF چیست. مشاوره چاپ کتاب. 09120617283 وش

〰〰〰〰〰〰〰???

شاخص JIF چیست!!؟??

در موسسه اطلاعات علمی (ISI)، هر مجله دارای یک کد شناسایی (identification) با علامت ID به عنوان شماره مجله است. ترتیب این شماره ها در ردیف بندی کل مجله های تحت پوشش موسسه بر اساس حروف الفبا می باشد. بنابر این، ID مجله هایی که نام آنها با A شروع می شوند، از یک آغاز شده و به اعداد بزرگتر در مورد مجله هایی که نام آنها با حروف Z آغاز می شوند، ختم شده است.
همچنین مجله های تحت پوشش ISI در موضوع های مختلف طبقه بندی شده و هر طبقه به یک گرایش خاص علمی (Discipline) تعلق دارد. ISIدر پایان هر سال، فاکتور تاثیر (IF) را برای ارزیابی تمامی مجله های تحت پوشش خود محاسبه کرده و گزارش می کند. این موسسه همچنین در پایان هر سال به صورت یک جدول، میانگین فاکتور تاثیر هر مجله (JIF) را نیز ارائه می دهد JIF، میانگین فاکتورهای تاثیر مجله در طول سالیان فعالیت مجله در ISI است. برای محاسبه JIF هر مجله، فاکتورهای تاثیر در همه سال ها با هم جمع و سپس بر تعداد سال های موجودی فاکتور تاثیر مجله تقسیم می شود. علاوه بر این، میانگین انحرافات مطلق فاکتورهای تاثیر سالانه از مقدار JIF نیز تعیین می شود تا افت و خیزهای مجله در جهت بهبود آن مشخص شود. مجلات نمایه شده در جهان باید JIF و مقدار فاکتور تاثیر در وب سایت خود داشته باشد.

بخوانید و بدانید و آموزش دهید??
???〰〰〰〰〰〰〰

, , ,

2 thoughts on “شاخص JIF چیست. مشاوره چاپ کتاب. 09120617283 وش”

 1. فیضی گفت:

  باسلام ووقت بخیر لطفادرخصوص هزینه تبدیل کتاب به پایاننامه ومدت زمان انجام آن راهنمایی بفرمایید.
  باسپاس

  1. گفت:

   باسلام و وقت بخیر لطفادرخصوص هزینه تبدیل کتاب به پایاننامه ومدت زمان انجام آن راهنمایی بفرمایید.
   باسپاس

   پاسخ:
   هزینه متغیر هست برای هزینه باید تماس بگیرید
   09120617283
   هزینه بستگی به موارد زیر داره
   قطع
   تعداد صفحات
   رنگی یا سیاه سفید
   تیراژ
   و …

   مدت زمان معمولا یک ماه کتاب چاپ میشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *